top of page

NIEBIESKI DOMEK

 Legenda mówi, że domek tenwybudowano w XVIII wieku. Czy to prawda? Nie wiemy, ale z pewnością jest on naszą nieoszlifowaną jeszcze perełką. Ma on ok 25m2 - domek złożony z XVIII wiecznych bali, z antresolą. Domek ten jest idealnym miejscem na wyciszenie i odcięcie się od świata. Taka pustelnia. Jest położony prawie na końcu działki, wśród pól. W środku znajduje się jedno dwuosobowe drewniane łoże małżeńskie, w którym niejedna para spędziła swoją noc poślubną, a wystrój wnętrza sprawia, że można rzeczywiście poczuć się tak jakbyśmy przenieśli się w czasie. Są tu stare sprzęty, narzędzia rolnicze, piękne koronki i stare drewniane meble w tym stara pięknie zdobiona skrzynia. 
Łazienka znajduje się kilka kroków za domkiem, ale spokojnie nie jest to sławojka, a zwyczajna łazienka z prysznicem, wc oraz umywalką. 

W domku nie ma kuchni, ale masz do dyspozycji ogólnodostępna grillownię, (gdzie czeka też czajnik z kawą i herbatą), miejsce na ognisko i kociołek w którym możesz przyrządzić pyszne pieczonki z ogniska. 
Dodatkowo niedaleko znajduje się sklep oraz zajazd gdzie możesz się stołować. 

 

bottom of page